Форум патріотів України

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум патріотів України

Місце мобілізації патріотів до політики


2 користувачів

    Припинити приватизації державного майна.

    avatar
    Admin
    Admin


    Кількість повідомлень : 18
    Дата реєстрації : 15.12.2016

    Припинити приватизації державного майна. Empty Припинити приватизації державного майна.

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 15, 2016 9:38 pm

    Ніяк не можу зрозуміти - чому, в держави підприємство убоге і "загинається", а як тільки його купить якийсь "добрака" олігарх, воно зразу стає рентабельним?
    Чому взагалі, хтось купує збиткові підприємства?
    А якщо воно може не бути збитковим, то чому, допускають доведення його до збитковості?
    Отже, на мою думку, держава повинна збільшувати свою присутність в підприємствах на своїй території. Це надає державі важелі впливу на ціноутворення на продукцію в країні, а також можливість заробляти до бюджету гроші.
    Недавно чую, як плаче Гройсман, що в фонді держмайна лохи і не змогли продати стратегічне підприємство Одеський припортовий завод!!!
    При цьому він заявляє, що це є важливе стратегічне підприємство і тому до торгів не допускається Росія!!!
    Ви вдумайтесь... важливе стратегічне державне підприємство... і вони його ладні продати за будь-які гроші, аби хтось купив. Бо ж їм треба встигнути "розпиляти"... А "жареним" вже починає пахнути дуже відчутно...
    avatar
    vasilua


    Кількість повідомлень : 9
    Дата реєстрації : 15.12.2016

    Припинити приватизації державного майна. Empty Re: Припинити приватизації державного майна.

    Повідомлення автор vasilua Чт Груд 15, 2016 11:59 pm

    Мені сказав один чоловік (політолог), що завжди по сценарію революцій, слідуючий крок - приватизація знеціненого держмайна. Це було коли ще порох навіть повноцінним президентом не став. Я подумав, що чоловік просто завідує, що в Україні скинули зека і тепер ясніє світле майбутнє... бо чоловік був по-моєму з кацапстана.
    Але не проходить напевно і двох місяців, а порох заявляє про нову хвилю приватизації... я задумавсь... сценарій працює... значить революція була не для людей, а для еліти. А люди були просто способом досягнення мети... як завжди... Sad

      Поточний час Пн Травень 13, 2024 6:38 am