Форум патріотів України

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум патріотів України

Місце мобілізації патріотів до політики


    Провести реформи медицини.

    avatar
    Admin
    Admin


    Кількість повідомлень : 18
    Дата реєстрації : 15.12.2016

    Провести реформи медицини. Empty Провести реформи медицини.

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 15, 2016 10:20 pm

    Це мабуть, також найпопулярніша передвиборча тема...
    Перше питання - де взяти на це гроші?
    Відповідаю - після того як припиниться розкрадання хоча б того, що виділяється - це вже суттєво змінить ситуацію.
    Друге - в розвинутому світі є багато меценатів, хто готовий вкластися в такі реформи, але в світі великих грошей є мало дурнів котрі будуть давати свої гроші виродкам, котрі їх вкрадуть.
    Можете мені повірити, в своїй праці мені доводиться спілкуватися з людьми, з різних країн і різних положень в суспільстві... так от, від посланця з однієї європейської країни прозвучала інформація, що після Майдана, Європа готова була влити в Україну декілька мільярдів євро, але після того як побачать реальні кроки в розвитку країни від нової влади. Мається на увазі не позичити, а проінвестувати.
    Ви знаєте як це виглядає зараз...
    Отже, медицина потребує реанімацію.
    ЗІ. До речі, якщо хтось думає, що в Україні погана медицина, можу вас завірити зі знанням справи, у нас дуже хороша медицина, просто вона критично недофінансована, що приводить до відливу кваліфікованих лікарів і того стану в якому вона зараз.

      Поточний час Пн Травень 13, 2024 6:01 am