Форум патріотів України

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Форум патріотів України

Місце мобілізації патріотів до політики


2 користувачів

    Жадних старих політиків в новій політиці.

    avatar
    Admin
    Admin


    Кількість повідомлень : 18
    Дата реєстрації : 15.12.2016

    Жадних старих політиків в новій політиці. Empty Жадних старих політиків в новій політиці.

    Повідомлення автор Admin Чт Груд 15, 2016 10:50 pm

    Кажуть - політика брудна справа.
    Я дозволю собі з цим не погодитись - я вважаю, що політику роблять брудною брудні люди, вона забруджується тим, що приносять в собі люди,котрі приходять в цю політику.
    Кажучи про українську політику, важко переоцінити стадію забруднення. Важко навіть її поставити вище африканських країн, де люди ще бігають з стручками на своїх "стручках". А це вже не смішно.

    Важко зараз сказати, хто з нині діючих, чи тих, хто хоче стати діючими, політиків, немає рильце в пушку.
    Однозначно тим, хто був у владі - більше місця там нема, не зважаючи на їх акторські здібності (думаю всі розуміють про кого мова). Вони вже показали на що здатні, вони вже нанесли свого мулу в політику.
    Тими ж, хто добросовісно хотів щось змінити (дуже важко таких, напевно, буде знайти), прийдеться пожертвувати, бо зрозуміти правду про їх наміри буде дуже складно. Натомість вважаю, що наша 40-ка мільйонна країна має людей, котрі готові їх замінити.
    avatar
    vasilua


    Кількість повідомлень : 9
    Дата реєстрації : 15.12.2016

    Жадних старих політиків в новій політиці. Empty Re: Жадних старих політиків в новій політиці.

    Повідомлення автор vasilua Чт Груд 15, 2016 11:06 pm

    Admin пише: Натомість вважаю, що наша 40-ка мільйонна країна має людей, котрі готові їх замінити.

    Можете на мене розраховувати Rolling Eyes

      Поточний час Пт Квіт 19, 2024 6:36 pm