Форум патріотів України

Місце мобілізації патріотів до політики


  Почати фінансувати науку і культуру

  Частка

  Admin
  Admin

  Кількість повідомлень : 18
  Дата реєстрації : 15.12.2016

  Почати фінансувати науку і культуру

  Створювати по Admin на тему Чт Груд 15, 2016 9:57 pm

  Пора нарешті повернути потоки грошей, котрі йшли на розкрадання, в сторону науки і культури.
  Теперішній світ цінить наукові підходи до всього.
  Колись чув як Кучма розказував про своє спілкування з Назарбаєвим, що пропонував йому розрахуватись, по-моєму за газ, пшеницею. А той йому каже - мені своєї пшениці вистачає, я маю якусь кількість поливних полів, на котрих маю величезні врожаї. Тут Кучма розплакався чому ми так не можемо... для чого обробляти в рази більші площі і немати таких врожаїв як Назарбаєв на малих...
  Далі - подивіться на Ізраїль. Вони немають і близько таких умов як Україна, але вони за допомогою наукового підходу, отримують хороші результати і на тій землі.
  Це так би мовити приземлені речі...
  А скільки українських спеціалістів працює по всьому світі, роблять винаходи, розвивають науку з якої потім живиться інша країна, а не та котра їх виховала й навчила.
  Культура. Україна має дуже колоритну культуру. Це інструмент, котрим у всіх нормальних країнах, заробляють гроші і повагу, притягують громади туристів, поширюють популярність країни в світі.
  Тільки ясне діло, що нинішнім держимордам до цього нема діла. А покоління, котре може передати культурні звичаї, вже вимирає. І досить в близькому майбутньому ми можемо втратити ці культурні надбання.
  Також культура включає в себе спосіб життя і відносини між собою. Про це взагалі нема сенсу писати зараз - самі сльози.

   Cьогодні: Ср Груд 19, 2018 5:02 am